اخبار

مسابقه جهانی کارتون ۲۰۲۰

این یک دعوت از هنرمندان کارتون در سراسر جهان است تا طراحی های خود را برای قرار گرفتن در یک پروژه دردست تهیه ارسال کنند، که هدف آن گردآوری مجموعه ای شامل آثار طراحیهای منتخب رقابت است.

برگزار کننده قصد دارد  یک آلبوم از مجموعه های ANTOLOGY CartoON  شرکت کنندگان چاپ کند.

در طول دوره مستند سازی ، صفحات این آلبوم بصورت الکترونیکی در وب سایت ANTHOLOGY CartOONS و همچنین در صفحه facebook منتشر می شود. هر هنرمند کارتونیست که با آثاری در این آلبوم حضور دارد ، یک نسخه دریافت می کند. موضوع انسان است.

پس از دوره مستندسازی ، آلبوم ها ISBN (شماره استاندارد بین المللی کتاب استاندارد) را برای کشوری که در آن چاپ می شود دریافت می کنند. این جلد ها – با ISBN – سپس در کتابخانه ملی رومانی و همچنین در کتابخانه های ملی در هر کشور از شرکت کنندگان ثبت می شود.

با توجه به اینکه علاقه کمی به رسانه های چاپی وجود دارد، ناشر خطر سرمایه گذاری در انتشار (چاپ) در گردش بازار را نمی پذیرد. به همین دلیل ، این آلبوم ها به ویژه به کسانی که آثارشان در کتاب است و به کتابخانه های ملی و کلکسیونرها اعطا می شوند.

آلبوم ها در کتابفروشی ها یافت نمی شوند ، فقط می توان آنها را بصورت جداگانه سفارش داد.

بسیاری از کاریکاتوریست ها از سراسر جهان در حال حاضر مشغول این پروژه هستند که از اهمیت مشارکت در سراسر جهان اطمینان دارند.

شرکت در این رقابت رایگان است.

این مسابقه Catoon در سراسر جهان برای هنرمندان کارتون باز است.

جایزه
طراحی های منتخب در مجموعه های کارتونی آنتونولوژی آلبوم آینده قرار خواهند گرفت.

آخرین مهلت ثبت نام: ۱۵ جولای ۲۰۲۰ ( ۲۵ تیر ۹۹ )

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت فراخوان مراجعه کنید: https://anthologycartoons.eu