اخبار

مسابقه بین المللی عکاسی FMoPA

مسابقه بین المللی عکاسی FMoPA 2020 . موزه هنرهای عکاسی فلوریدا (FMoPA) به تازگی فراخوانی را برای عکاسان برای شرکت در دهمین دوره مسابقه بین المللی سالانه عکاسی هنرهای زیبا اعلام کرده است.

موزه هنرهای عکاسی فلوریدا (FMoPA)
یکی از کمتر از ده موزه در ایالات متحده است که منحصراً به عکاسی اختصاص داده شده و یکی از دو موزه از این دست در ایالت فلوریدا است. این نمایشگاه برای نمایش هنر عکاسی به عنوان اصلی مهمی در زندگی و فرهنگ معاصر اختصاص یافته است.
عکاسانی از سراسر دنیا برای ارسال آثار خود دعوت شده اند. همه سبک ها و سطح تجربه استقبال می شود.

دسته بندی های امسال شامل:

• افراد / پرتره ها ،
• اماکن / منظره / پهپاد ،
• طبیعت / علم / حیوانات ،
• مستند سازی / عکاسی اجتماعی و سیاسی عکاسی ،
• طبعت بی جان ،
• عکاسی انتزاعی ،
• عکاسی مفهومی.

تصاویر در مورد اصالت، برتری فنی، ترکیب، تأثیر کلی، شایستگی هنری و سایر مواردی که توسط داوران تعیین می شوند قضاوت می شوند.

برندگان توسط هیئت داوران انتخاب می شوند و در اول ماه مه ۲۰۲۰ اعلام می شوند. برگزیدگان برنده توسط FMoPA چاپ و قاب می شوند و از ۵ ژوئن – ۲۰ ژوئیه ، ۲۰۲۰ در گالری جامعه به نمایش گذاشته می شوند.

سابقه بین المللی عکاسی FMoPA بین المللی ۲۰۲۰ برای عکاسان از سراسر جهان آزاد است.

جایزه
برندگان رتبه اول جوایز ۱۰۰ دلاری دریافت می کنند. در هر هفت دسته بهترین عکس که ارسال شده و یک جایزه ۱۰۰۰ دلار دریافت می کند. برنده ۱ ، ۲ و ۳ برای نمایشگاه هنرهای عمومی در بیلبورد در نظر گرفته می شود ، بخشی از یک نمایشگاه گروهی در FMoPA خواهد بود و برای یک نمایشگاه انفرادی در FMoPA مورد توجه قرار می گیرد. برنده انتخاب مردم بخشی از یک نمایشگاه گروهی در FMoPA نیز خواهد بود.

هزینه ثبت نام:

هزینه ورودی ۲۵ دلار است و می توانید ۱-۳ تصویر ارسال کنید.

آخرین مهلت ثبت نام: ۵ آپریل ۲۰۲۰ ( ۱۷ فروردین ۹۹)

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت فراخوان مراجعه کنید: https://fmopa.org