اخبار

فراخوان مسابقه تصویرسازی aoi

جوایز تصویرگری جهانی AOI ، جامع ترین و قابل توجه ترین مسابقه جوایز و تصویرگری در انگلستان است که توسط انجمن (AIO) انجمن Illustrators با همکاری دایرکتوری تصویر سازی مستقر در ایالات متحده برگزار می شود ، اخیراً برای سالهای ۲۰۲۰ افتتاح شده است.

جوایز تصویرگری جهانی امسال دارای ده دسته است که نشان دهنده وسعت و تنوع تصویرسازی در سطح جهانی است:

• تبلیغات
• جلد کتاب
• انتشارات تجاری
• انتشارات آلترناتیو
• انتشارات کودکان
• طراحی ، محصول و بسته بندی
• تصویرسازی برای مجلات و روزنامه ها
• اکتشاف
• علم و فناوری
• مخصوص سایت

شرایط ارسال:

برگزار کنندگان به دنبال آثاری هستند که عبارتند از:

– از نظر فنی عالی ،
– ایده یا پیام خود را درخشان بیان می کند ،
– تصویرگری را به عنوان یک شکل هنری بررسی می کند

وقتی به ارسال اثرتان فکر می کنید، حتما معیارهای داوری را در نظر بگیرید ، به تصویری فکر کنید که واقعا آواز می خواند – با جرقه ای که آن را از صفحه کاغذ یا صفحه نمایش به بیرون پرتاب کند. چه بسا که این اثر ناشی از یک اشتیاق شخصی باشد ، یا شما را از لحاظ فنی به چالش بکشد – یا یکی از آن کارهای مشتری بوده که تازه انجام داده اید. درست یا غلطی وجود ندارد – بیشتر تصویرگران حداقل یک پروژه دارند که باعث می شود آنها بنشینند و فکر کنند« ‘بله! این همان کاری است که من می خواهم  انجام دهم.» ” چنین پروژه هایی است که مناسب ارسال براین این رقابت است.

اثری که وارد می کنید می تواند در هر مدیایی باشد و به هر شکلی تحقق یافته یا منتشر شود.

این کار لازم نیست که حتما کار سفارشی باشد اما باید پس از ۱ ژانویه ۲۰۱۹ تا مهلت آخر ثبت نام رقابت ایجاد یا منتشر شود.

می توانید یک ورودی واحد و چندگانه را ارسال کنید این تصمیم شماست که چه تعداد تصویر را می خواهید ارسال کنید.

ورودی های تکی: برای مواردی مانند جلد کتاب ، تصاویر سرمقاله ای واحد ، آرم ، برچسب بسته بندی یا هر چیز دیگری که یک اثر مستقل و مجزا باشد مفید است.

کارهای ارسالی متعدد: برای نشان دادن جنبه های مختلف یک پروژه مفید است ، به عنوان مثال یک سری پخش داخلی از یک کتاب ، یک سری از تصاویر نقطه ای برای یک وب سایت ، یک سری انیمیشن ها ، زوایای مختلف یک اثر سه بعدی یا خاص از سایت یا. هر پروژه ای که بیش از یک تصویر به عنوان بخشی از آن داشته باشد که می خواهید ویترین کنید.

AOI لیست بهاری را در بهار سال ۲۰۲۰ و یک لیست کوتاه در تابستان ۲۰۲۰ اعلام می کند. هر دسته از یک برنده جدید با استعداد و حرفه ای ، با ۲۰ برنده دسته بندی و دو برنده کلی اعلام شده در مراسم جوایز در اکتبر ۲۰۲۰٫

هزینه ثبت نام:

هزینه ورودی ۲۹ پوند (GBP) برای هر کار تکیو ۴۹ پوند (GBP) برای هر کارهای ارسالی متعدد (شامل مالیات بر ارزش افزوده). اعضای AOI 20٪ تخفیف از هزینه ورودی خود را دریافت می کنند.

آخرین مهلت ثبت نام: ۱۸ فبریه ۲۰۲۰ ( ۲۹ بهمن ۹۸ )

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید: https://theaoi.com